تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید

شرایط مرجوعی کالا در گودزیلو

سایت گودزیلو با هدف جلب رضایت مشتریان و آسودگی در خرید، به دنبال راهکارهای ارائه خدمات با بهترین کیفیت است. گودزیلو می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. به همین منظور تمام کالاها قبل از ارسال از نظر صحت و سلامت کنترل می شوند و در صورت تضمین استانداردهای کیفی، برای مشتریان عزیز ارسال خواهند شد.

اگر کالای سفارشی با کالای رسیده به شما مغایرت داشته باشد و یا کالا به صورت آسیب دیده به دستتان برسد، اصلا نگران نباشید. در صورتی که مهلت تست و گارانتی کالا از زمان دریافت توسط مشتری منقضی نشده باشد، شما می توانید کالا را به گودزیلو مرجوع نمایید.

خواهشمند است متن زیر را با دقت مطالعه کنید.

 

شرایط کالاهای مرجوعی در گودزیلو به شرح زیر است:
 

  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد و یا کالا دارای آسیب دیدگی فیزیکی باشد می بایست کالا را قبول نکنید سپس با پشتیبانی گودزیلو تماس بگیرید تا مشکل رو پیگیری کنند.

  • توجه داشته باشید که لوازم آرایشی و بهداشتی مشمول کالاهای مرجوعی نمی باشند و اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید می بایست ظرف 7 روز از زمان تحویل، کالای پلمپ شده به همراه جعبه اصلی و فاکتور خرید ارسال شود تا کالا مرجوع گردد.

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد داشته باشد باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به پشتیبانی گودزیلو اطلاع دهید (توجه داشته باشید که می بایست کالا پلمپ شده باشد و کارتن و جعبه اصلی کالا بعلاوه فاکتور خرید، تا پایان 7 روز نگهداری شود و از دور ریختن آن جلوگیری نمایید. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که در کارتن یا جعبه اصلی خود به گودزیلو برگردانده شود.)

  • برچسب زدن و یا نوشتن توضیحات، آدرس و یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین می برد.    راه های مرجوعی کالای سفارشی:
    1. پر کردن فرم درخواست مرجوعی کالا
    2. پیامک کلمه مرجوعی به شماره 100010008070
    3. تماس با شماره پشتیبانی 2878070-0902
    شما می بایست تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت را به واحد پشتیبانی سایت گودزیلو اطلاع دهید.
    لازم به ذکر است که هزینه بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه ها ندارد.

فرم درخواست مرجوعی کالا

لطفا نام را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.