تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید ورود ثبت نام سفارشات شما

کسب درآمد در گودزیلو

برای بازاریاب حرفه ای برای افراد جویای کار برای افراد جویای شغل دوم و دانشجویان برای کار غیرحضوری در منزل

  •  در سامانه بازاریابی و فروش گودزیلو هر فرد به داشبورد اختصاصی برای مدیریت سفارشات و کنترل حساب و اعتبارات دسترسی دارد و می تواند کلیه امور مربوط را کنترل و با سرپرستان فروش به صورت آنلاین گفتگو کند. برای آشنایی با این سامانه به این لینک مراجعه کنید.

سرمایه گذاری مناسب برای بازاریاب ها وفروشنده های حرفه ای

بازاریاب ها و فروشنده های حرفه ای می توانند محصولات با کیفیت گودزیلو را در بسته بندی های بی نظیر تهیه کنند و از سبدهای متنوع این کالا برای انواع سرمایه گذاری بهره ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش بازاریابان و فروشندگان در این لینک مراجعه کنید.

امکان کسب درآمد مادام العمر

با معرفی افراد و مشتریان به بخش بازاریابی سایت گودزیلو از هر خرید ایشان 1% مادام العمر به حساب معرف منظور خواهد شد. این بدان معناست که تا وقتی فرد معرفی شونده از سایت خرید می کند معرف سهم خود را خواهد داشت.

امکان سرمایه گذاری با مبالغ کم

افراد می توانند با حداقل سرمایه گذاری فعالیت خود را شروع کرده و به کسب درآمد بپردازند و ریسک سرمایه گذاریشان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند. سبدهای کالا چنان تعریف شده اند تا با هر میزان سرمایه گذاری به کسب درآمد بپردازند.

تعریف بسته های درآمدی با بازگشت سرمایه تا 100٪

سبدهای کالا در گودزیلو به شکلی تعریف شده که با هر میزان سرمایه گذاری با تعریف تخفیفات ویژه نقدی و غیر نقدی امکان تهیه سبدها متنوع با بازگشت سود تا 100٪ فراهم است.

امکان تعریف گروه سرمایه گذاری و تیم کاری

این امکان در تعریف سبدهای گودزیلو وجود دارد که افراد مختلف به عنوان یک تیم معرفی شوند و هر عضو تیم بخشی از سرمایه را فراهم کند. بدین ترتیب امکان خرید تنوع کالایی با پایین ترین نرخ و بالاترین سود هر محصول، برای اعضای تیم مهیا خواهد شد.

سامانه هوشمند و آنلاین بدون نیاز به حضور فیزیکی

به صورت آنلاین سفارش دهید، به صورت آنلاین پرداخت کنید و در داشبورد اختصاصی خود به صورت آنلاین میزان اعتباراتتان را مشاهده کنید. کلیه سوابق فعالیت شما در دسترس خواهد بود.

آموزش و پشتیبانی رایگان

با راهنمای آنلاین،‌ کلاسهای حضوری و فیلم های آموزشی، نحوه افزایش حداکثر سودآوری، نحوه معرفی محصولات، مزیت های رقابتی و چگونگی استفاده از سامانه ثبت سفارش و بازاریابی به شما آموزش داده می شود. بخش خدمات مشتریان و بازاریاب ها به صورت آنلاین و تلفنی راهنما و پاسخگوی شما خواهد بود.

بهترین محصولات مراقبتی و سلامت با بسته بندی بی نظیر

محصولات گودزیلو تحت لیسانس Evolution Cosmetic فرانسه با گرید صادراتی و ساخت ایران دارای مجوز بهداشتی سازمان غذا و دارو هستند و کیفیت آنها بهترین تبلیغ برای فروش دوباره و حفظ کشش بازار است.

فرصت بی نظیر برای شغل دوم

همه ی افراد حتی خانمهای خانه دار و دانشجویان قادر خواهند بود با سرمایه گذاری معقول از شرایط ویژه این سبدها استفاده کنند و به عنوان منبع درآمد و استقلال مالی، از شیوه های کسب درآمد گودزیلو استفاده کنند.

فرصت شغلی برای افراد جویای کار

همه افرادی که در جستجوی کار هستند می توانند پس از مصاحبه به صورت رایگان تحت آموزش اصول بازاریابی و فروش قرار بگیرند و در گودزیلو مشغول به کار شوند و به کسب درآمد مشغول شوند.


در صورتیکه تمایل به درخواست همکاری و فروش محصولات گودزیلو دارید،  فرم زیر را تکمیل کنید:

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با می توانید از طریق بخش گفتگوی آنلاین با ما در تماس باشید.

 

درخواست همکاری

لطفا نام را وارد نمایید
لطفا نام خانوادگی را وارد نمایید
لطفا سن را وارد نمایید
لطفا آدرس محل سکونت را وارد نمایید
لطفا شماره تماس را وارد نمایید
لطفا آدرس ایمیل را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.