تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید

حریم خصوصی

تمامی فعالیت های گودزیلو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی رو از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن رو به کاربران ارائه دهد.
برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مثل آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و برای مشتریان حقوقی که  تصمیم دارند خرید سازمانی انجام دهند و به فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده نیاز دارند، اطلاعاتی مانند نام و کد ملی یا کد اقتصادی و شناسه ملی هم نیاز است.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایلش ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت که مشتری وارد می کند، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این اطلاعات صحیح یا کامل درج نشده باشد، گودزیلو برای اطمینان از صحت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .
جالب است بدانید که مشتری های عزیزمان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گودزیلو برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده می کند.
همچنین ما برای ارتباط با مشتری های عزیزمان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی، از بعضی از اطلاعات استفاده می کنیم و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می کنیم که در صورتی که کاربر تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشد، می‌تواند عضویت دریافت خبرنامه گودزیلو را در پروفایل خود لغو کند.
گودزیلو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر پیام ارسال شده توسط کاربر، شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گودزیلو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربر است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربر نباید آن را به شخص دیگری بازگو کند.
گودزیلو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنها را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
گودزیلو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توانش را به کار گرفته و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم کند.

حریم خصوصی سایت گودزیلو