تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید ورود ثبت نام سفارشات شما

روش های کسب درآمد از طریق سایت گودزیلو

 

در صورتیکه تمایل دارید از سایت گودزیلو کسب درآمد کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که روش های زیر را مطالعه کنید:

  • معرفی به دوستان

در صورتیکه شما فرد دیگری را به گودزیلو معرفی کنید و دوست شما کد شما را در بخش معرف ثبت کند هم به ایشان و هم به شما در خرید بعدی تخفیف تعلق می گیرد. توجه داشته باشید که این تخفیف قابلیت نقد شوندگی دارد و در صورت خرید شخص معرفی شده، درصد مشخص شده به حساب معرف واریز خواهد شد. برای این منظور، ورود اطلاعات حساب بانکی در بخش پروفایل الزامی است. برای توضیحات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

  • سرمایه گذاری و بازاریابی

در صورتیکه شما تمایل به فعالیت در زمینه بازاریابی دارید می توانید از بخش ویژه بازاریابی بسته های ویژه و یا محصولات عمده را با تخفیفات سودآور تا ضریب 100 خریداری کنید و در ازای پرداخت خود تا دو برابر مبلغ کالا تحویل بگیرید. این بسته به میزان سرمایه گذاری که مایلید انجام دهید متفاوت خواهد بود . به این ترتیب با فروش بخشی از کالا سرمایه شما باز می گردد و هر آنچه بیش از آن به فروش رود سود شما خواهد بود. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید تا با برنامه های مختلف و میزان سرمایه گذاری مختلف آشنا شوید.

  • دریافت نمایندگی

در صورتیکه تمایل به دریافت نمایندگی فروش محصولات گودزیلو دارید، اینجا را کلیک کنید و در صفحه درخواست نمایندگی فرم مربوطه را تکمیل کنید تا از شرایط ویژه بهره مندی از حق نمایندگی اطلاعات کسب کنید.